אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה

במאמר זה נתאר את הצעדים החשובים ביותר שיעזרו לכם לשכור את אוהל המסיבות המושלם במחיר המושלם. אוהלים נועדו לעמוד במהירויות רוח גבוהות וניתן לייצר אותם – אוהלים בסגנון אוהל או למגוון תנאי מזג אוויר כמו חם, קר, רטוב ויבש. חברת השכרת האוהלים בבריטניה מציעה השכרת אוהלים באמצעות מתכנן פריסת האוהלים המבוסס על פלאש.

הקוטב האמצעי נמצא באמצע האוהל ואינו צריך לתת רושם של אוהל אליו הכל ילך. עם זאת, לעיתים ניתן לראות בכך אי נוחות למי שנכנס ויוצא מאוהלים.

אם אתה זורק במגרש יריד

אתה יכול לעבור מעבר מכוסה לאוהל עם אוהל ארוך ודק. אם אתה רוצה שאנשים ייצאו מהאוהל, הצוות יכול לשבת בסבלנות באוהל 30×30 ולהגן על עצמו מפני האלמנטים. ביום בו חברת האוהלים שלך תקים את האוהלים, יש להבטיח גישה נוחה לאזורי האוהלים. לסיום, כדאי להבטיח שלצוות תהיה גישה נוחה לאתר הקמפינג לפני הקמתו מבלי להפיל אותו.

אם אתה מעוניין לארגן אוהלים משלך לטיול הקמפינג שלך DBO events יכולים לעזור לך בכך שאתה מספק לך את האוהל החלום והיציב. בין אם תקבלו אוהל קטן, גדול או אפילו גדול יותר, נשמח לעזור לכם.

היינו מכבדים אוהל גדול כחלק מהפתרון ומספקים אוהלים

שולחנות, כסאות ובריקדות בכל מקום שנוכל. אנו מסתכלים על כל האוהלים העומדים במקום חופשי כדי לראות איזה מהם מתאים ביותר לצרכים שלך. לאחר שבחרתם גודל אוהל עליכם לוודא שיש לנו מספיק מקום לאוהל שלכם ושהוא מתאים לכם ולצרכים שלכם.

אם האורחים שלך הם 500 ומעלה

אתה יכול לבקש התייעצות במקום כדי לוודא שהוא האוהל המתאים לך. אם יש לך שאלות לגבי בעלות על אוהל או השכרת אוהלים, אנא השאיר תגובה למטה אנו נעזור לך ונשאל אותך בכל שאלה שיש לך בנוגע לאוהל שלך. לקבלת מידע נוסף ולהרגיש את האוהלים שלנו.

התמונה האחת בגלריית התמונות אינה מציגה את החימום באוהל שלנו

אך יש לה תנור אוהל אמיתי. יש לנו מסגרת בצד האוהל וזה יעזור לשמור על החום בתוך הבית אם היינו משתמשים במערכת חימום מרפסת, פשוט לא נשתמש בה. האם יש לך חבר שתרצה לחלוק איתו את האוהל שלך ומוכן לחלוק אותו איתנו?

אוהל מסיבות 20×20 עולה 200-500 $ ליום

ואוהל צד 20X40 רגיל עולה בין 300-750 $ ליום, תלוי איך מזמינים אותו. זה לוקח לפחות כמה שעות להקים אוהל לעם, וכשהמסיבה נגמרת, חברת האוהלים חייבת להגיע בזמן לאסוף את האוהל שלהם. זכור שאם תספק אורות משלך, הם יכניסו אותם וייקחו אותם לשם לפני שאתה מרים את האוהל שלך.

אמנם זה משפר את האפקטיביות הכוללת של השכרת אוהלי מסיבות

אבל זה גם מעלה את המחיר, מה שמעלה את העלות של אוהל 20×20 לעומת אוהל 20×40 רגיל. אני מקווה שזה לא סוער, לא יורד גשם ולא צריך להשתמש ברוכסנים של האוהלים הזולים יותר מפעם אחת.

שולחן האוהלים יעזור לכם למצוא אוהל מסיבות כבד הבודק את כל התיבות הללו

עם זאת, המרקיזות לבדן זקוקות ורוצות מידע נוסף אודות איכות האוהל, גודלו ופרטים נוספים. הכנו כמה סרטונים על אוהלים שעשויים להועיל, כולל הסרטים הכלולים בסרטון זה בנושא קמפינג ללא רכב.

ישנם 2 תמוכות צלב פשוטות המחזיקות את גוף האוהל (זו הסיבה לעוף הכיסוי העמיד למים נקרא גם "זבוב כיסוי")

הקוטב המרכזי של המרקיזה תלוי על חבל צולב שאינו מאפשר מוטות באמצע. ניתן להרכיב את מוטות האוהלים הללו כשהם בנויים, או לחבר אותם יחד למסגרת האוהל שלכם. הן מיטות יפות, אך הן קשות להתקנה ועלולות לגרום לבעיות רבות אם תניחו אותן רחוק מדי.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מה זה לק טבעי ואיפה כדאי לקנות?

פוסט זה בבלוג חוקר את תחום הלק הטבעי, אלטרנטיבה בריאה יותר ללקים מסורתיים. נתעמק מהו בעצם לק טבעי, במה הוא שונה מהלקים הרגילים והיכן ניתן