הזמנת תור אונליין למגוון נותני שירות

ניתן להשתמש בפתרונות קביעת תורים בכל ענף, למגוון עסקים ושירותים. לפתרונות קביעת פגישות יתרונות רבים הן לנותני השירות והן ללקוחותיהם.

הנה 4 זרימות עבודה אוטומטיות מתוזמנות שיכולות להקל על ההזמנה

כולל הכנסת כל הלקוחות החדשים ל-CRM שלך או שליחת מיילים מעקב אוטומטית לאחר הפגישה. הפתרון לקביעת תורים, המכונה גם מערכת זימון תורים או תוכנה לניהול תורים, הוא פתרון המקל על נותני השירות לנהל את התורים. ניהול פגישות החברה שלך הוא יותר מסתם לעדכן את לוח השנה של העובדים שלך ולאפשר ללקוחות, לקוחות ומטופלים להזמין באינטרנט.

עם זאת

מערכות ההזמנה המקוונות הופכות את כל התהליך לאוטומטי על ידי הוספת פגישה ליומנים של הלקוחות ושליחת תזכורות ואישורים באמצעות SMS או מייל. בנוסף, הם יכולים לווסת טוב יותר את זרימת המטופלים באמצעות פתרונות לתיאום פגישות. ספקים ואנשי מקצוע רבים מציעים תזמון פגישות מקוון דרך MyChart.

עבור מטופלים קיימים של ג'ונס הופקינס רפואה

פגישות נבחרות לטיפול ראשוני ומקצועי זמינות לתזמון מקוון. שירותי מטופלים מקוונים מציעים אפשרות נוחה לקביעת תורים ב- Mayo Clinic. קבע פגישה את רוב הפגישות ניתן להזמין באינטרנט ב-MyHealthSpace.

תינתן לך האפשרות לבחור להשתתף ברפואה או להיפגש באופן אישי

אם בחרת ללכת לרפואה טלפונית, עקוב אחר ההנחיות בלשונית פגישות מעל לרשימת הפגישות המתוכננות. כדי לקבוע תור לרופא, עליך להיות מטופל במרפאה או במתקן בריאות כדי לקבוע תור באינטרנט. קביעת תור באותו היום ולמחרת אפשרית למחלות קלות שאינן מצריכות טיפול אישי או בדיקה.

כל אחד יכול להזמין באינטרנט או פשוט לבוא ולקבל עזרה

לקוחות יכולים לקבוע פגישות דרך עמוד ההזמנה המקוון, אפליקציית Genbook, פייסבוק ואינסטגרם. ניתן גם להפעיל רשימת המתנה וליצור חלון הזמנת עדיפות ללקוחות ברשימת ההמתנה כדי שיוכלו לקבוע תור לפני פתיחת לוח הזמנים שלכם לכולם. לאחר בחירת סוג הפגישה, ייתכן שתינתן לך אפשרות להקליט וידאו או פגישה אישית.

כדי לקבוע פגישה ראשונה, אנא צור קשר ישירות עם הרופא שלך. או השתמש בקישור למטה כדי למצוא את הפגישה המקצועית הראשונה הפנויה. עבור ספקי טיפול ראשוני ב-Main Line HealthCare, תוכל לצפות בזמני הפגישה הזמינים ולקבוע פגישות באופן מקוון. כאן תמצאו פגישה בלתי מתוכננת שתוכלו לקבוע בהתאם לצרכים שלכם.

אם אתה משתמש באפליקציית Mayo Clinic

לאחר התחברות, תצטרך ללחוץ על "בקש פגישה" ואז "בקש פגישה עכשיו" כדי לעבור לדף "קבע פגישה". תראה את אותה רשימת פגישות, פגישות שהספק מינה. הוזמנו ופגישות שניתן לקבוע אך לא למיין. אתה יכול לחזור שוב כדי לקבוע מחדש פגישה זו על ידי בחירת פגישה חדשה לאחר התחברות לשירות המטופל המקוון. אתה יכול להשתמש בו כדי לבקש פגישה כאשר אינך רואה את סוג הפגישה שברצונך לקבוע.

פשוט עבור אל "ביקור" ובחר "פגישה" ו"ביקור"

כדי לראות את הפגישות הקרובות ולצפות בביקורים קודמים. עם אפשרויות נוכחות ותזמון מקוון נוח, הפגישה הבאה שלך נמצאת במרחק קליק אחד בלבד. ColumbiaDoctors מספקת כעת הקלטה מקוונת מיידית ליותר ויותר מהספקים שלנו.

תודה שהשתמשת בשירותי המטופלים המקוונים שלנו

כדי לקבוע פגישות ולהישאר בקשר עם הצוות המטפל שלך. אתה יכול לדבר פנים אל פנים עם ספק ProHealth Care באמצעות המחשב או המכשיר הנייד שלך. הלקוח קובע תור (און ליין באמצעות הזמנה באינטרנט או בטלפון למוקד).

EQRO משתמש בשיטת קניות מסתורית שבה הם מתקשרים למדגם אקראי של ספקים

כדי לקבוע כמה זמן ניתן לקבוע פגישה. אם תרצו לקבוע פגישה עם מחלקה שאינה מופיעה כאן, אנא השתמש במספרי הטלפון שסופקו לתושבי מרילנד, תושבים מקומיים ותושבים זרים. על פי בקשה, נוכל לספק לך קבלה של אישור המציינים את התאריך והשעה של ביקורך וכל הגבלה שהטיפול שלך עלול לגרום.

בעת עיצוב דף ההזמנות שלך

אתה יכול לאפשר ללקוחות שלך לבחור פגישות חוזרות, אם רלוונטי, למלא טופס גיוס ולשלם עבור השירותים מראש. כספק שירות, אתה יכול לבחור את מספר מיקומי הפגישות שייפתחו בכל זמן נתון בהתאם לזמינות הצוות שלך, מה שנותן לך שליטה מלאה על מספר האנשים באתר. אם תרצה ללמוד עוד על פתרון תזמון הפגישות וכיצד הוא יכול לעזור להתרחק חברתי ולפתוח מחדש את העסק שלך, תוכל להוריד את המדריך הזה.

תזמון מקוון באמצעות MyChart שמור לספקים ולסוגי ביקור נבחרים

אם אתה צופה בספקי שירות מקומיים במכשיר נייד, תוכל לתזמן הזמנות באמצעות ספקים מובטחים של Google שמסופקים על ידי Reserve with Google. בנוסף לפגישות מקוונות, השירות כולל הודעות לקוחות ושילוב עם מדיה חברתית ויומן גוגל. התוכנה מבוססת הענן, הניתנת להתאמה אישית לעסקים בכל הגדלים, מאפשרת תזמון הזמנה מקוונת בזמן אמת הן ללקוחות והן לצוות שלכם.

Genbook מוקדש למעקב אחר פגישות לקוחות ופגישת טכנאים

ניהול מחזור חיי ההזמנה מההזמנה הראשונה ועד התשלום הסופי. מדובר גם בנוחות, המאפשרת לצרכנים לתכנן שירותים ביתיים לא משנה היכן הם נמצאים ומה הם עושים. בעת בחירת כישורי ההזמנה המקוונת שלך, אנא שקול את היעדים הנוכחיים והעתידיים שלך, ובחר ספק תוכנה שיכול לעמוד בשתי היעדים הללו.
לפרטים מורחבים אודות הזמנת תור אונליין למגוון נותני שירות והזמנת תור אונליין כדאי להעיף מבט ב- torim4u.co.il

חפש לפי תעשייה או עיר

כדי לצפות בפרופילים, לצפות בסרטונים ולתזמן ביקור מקוון במשרד. הפעל ריחוק חברתי בחנויות על ידי התאמת משבצות זמינות – כך אנשים לא יצטרכו לחכות בתור כדי להיכנס לחנות, אבל הם יכולים לתזמן את הביקור שלהם על ידי קביעת פגישה. אתה יכול לכתוב מיילים והודעות טקסט לקמפיין כקמפיין לרשימת הלקוחות שלך כדי לקדם שירותים חדשים, להציע מבצעים קיימים, או פשוט לגרום להם לקבוע פגישה. סביר להניח שתרצה להטמיע קוד כלשהו באתר האינטרנט שלך כדי להציג את מתכנן הפגישות שלך, אבל אולי תעדיף גם כתובת אתר מותאמת אישית עם כל כלי ההזמנה במקום אחד.

ככל שתהליך האינטראקציה חלק יותר (קביעת תור, תשלום חשבון, הוצאת חוות דעת), כך גדל הסיכוי שהם יחזרו אליך. בזמנים האפלים של הזמנת שירותים בבית, חשבת שהלקוח יזכור את הפגישה שלו.

HHSC משתמש בסקרי זמינות קבלה

כדי לעקוב אחר משך הזמן שבו משתתף טיפול מנוהל ממתין בין קביעת תור עם ספק ועד קבלת טיפול מספק. הצעת חוק 760 של הסנאט, בית המחוקקים ה-84, מושב רגיל, 2015 הנחה את HHSC לעקוב אחר משך הזמן שעל הנמען להמתין בין קביעת תור עם ספק שירותי בריאות ועד לקבלת טיפול מהספק.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

שיפוץ מעלית – המדריך המלא

שיפוץ מעליות הוא תהליך מורכב הדורש תכנון וביצוע קפדניים. פוסט זה בבלוג מספק מדריך מקיף על ההיבטים השונים של שיפוץ מעליות, כולל סיבות לשיפוץ, התהליך,

מנעולן בתל אביב ממרכז המנעולנים

נאבקים עם מנעול מסובך בתל אביב? אל תדאג יותר. הפוסט בבלוג שלנו בוחן לעומק את השירותים המוצעים על ידי מנעולן בעל מוניטין ממרכז המנעולן בתל