טכנולוגייה תרמית

על מנת להקל על הבנת הנושא הנדון, נעבוד תחילה עם כמה דוגמאות. הראשון הוא להקל על הבנת הנושאים הנדונים.

צמדים תרמיים פופולריים מכיוון שבלעדיהם לא ניתן להשיג דיוק של מעלה אחת צלזיוס

כדי להשלים זאת, אנו מתייחסים לטבלאות ההתייחסות לנגדים של צמד תרמי. ספקים רבים מספקים טבלאות התייחסות בהן מיון סוגי צימוד תרמי על פי פונקציית התנגדות, אורך ומשתנה מדידה ספציפיים.

חוטי צמד תרמי עצמם מורכבים משתי מתכות נפרדות

שלכל אחת מהן התנגדות ייחודית ולכל רגל של הצמד התרמי יש עמידות ייחודית הקשורה אליה. כאשר מציגים מקור כוח כגון OTD (איור 4), עלולות להתגנב שגיאות בגלל התכונות הטפיליות של החוט. חוטי צמד תרמי יקרים יותר מחוטי נחושת פשוטים, וזו אחת הסיבות לכך שצמתים קרים קרובים ככל האפשר למקור האות כדי למנוע תנודות טמפרטורה קיצוניות בסביבה.

במערכות כמו קריפטון של Dewesoft

מודול צמד תרמי בודד יחיד מספק את הטווח האולטימטיבי לאיתור וחיבור חיישני התייחסות לקור בטווח של 100 מ '. האות מומר דיגיטלית בנקודת המדידה הנכונה ומועבר דרך אתרנט למערכת המדידה המארחת, ובכך נמנע מהפרעות ובטווח הארוך מצמדים וכבלים תרמיים יקרים יותר. הטמפרטורה היא המאפיין הפיזי הנפוץ ביותר בעולם, ותרמפטורים הם בין החיישנים הפופולריים ביותר למדידת טמפרטורה.

צמדים תרמיים משמשים לעיתים קרובות במדע ובתעשייה לצורך מדידת טמפרטורה ובקרת טמפרטורה. ההמצאה הנוכחית מכסה תכנון, ייצור, הפעלה והדפסה של צמד תרמי. ההמצאה מתייחסת לצימוד תרמי המשמש למדידת טמפרטורה ולחימום וקירור.

מדע הראולוגיה מנסה לקבוע את התכונות הראולוגיות הבסיסיות של חומר ולפרש שינויים בתכונות אלה בתנאי מדידה מוגדרים

הדרישות כוללות הוראות ספציפיות לשגיאות מותרות בכדי להבטיח את דיוק וביצועי המד וכדי להבטיח שגיאה בקצב המדידה המופעל ללא הפרעה אינה עולה על ערך השגיאה המקסימלי המוגדר (MPE). בניגוד לחוקרים אחרים, הוא קובע בנקודת הייחוס שלו כי הלחץ האטמוספרי השורר של 760 מ"מ כספית וטמפרטורה מוגדרים תנאי מדידה.

תוכלו לקפוץ להשוואה בין סוגי חיישני טמפרטורה שונים. תנאי המדידה נקבעים על פי סוג חוט הצמד התרמי והבידוד בו משתמשים. יש לקחת בחשבון את טווח הטמפרטורה של הסביבה, את דרישות הבידוד כמו גם את התגובה ואת חיי השירות.

מטרה אחת של הסדר זה

היא להביא את צומת הייחוס של טמפרטורת מדידת המים (630) למגע עם גוף הקירור (640), המפזר את האנרגיה התרמית שמספק הצמד התרמי באמצעות מאוורר שבשבת. במקרה שהצמד התרמי מקרר את גוף הקירור, המטרה היא להעביר חום למכונת ההנשמה של המטופל, המשמש כמספק חום לחימום גוף הקירור. כדאי לקלסר להיות לפחות מוליך באופן סביר.

אנו משתמשים בחלקי המותג המוכרים ביותר מבית סימנס

פסטו ושניידר, אך גם מהשוק המקומי שלך. זה מאוד גמיש ואנחנו מעדיפים תשלום מראש של 100% בעלות של 35 דולר ארה"ב (בתוספת חיובים בנקאיים) ואנחנו מקבלים 30% כפיקדון לייצור ו -70% כיתרה למשלוח ל- Cutomers כנדרש.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

עבודה ליד הבית: יתרונות וחוויות

בשנים האחרונות, עבודה ליד הבית הפכה לחלום בר-השגה עבור רבים מאיתנו. האפשרות לעבוד במרחק קצר מהבית מציעה שלל יתרונות שמשפיעים לטובה על חיינו היומיומיים. המאמר

מתנות פופולריות לחודשי הקיץ

במאמר זה, אנו מתעמקים בכמה מהמתנות הפופולריות ביותר לתת במהלך חודשי הקיץ. מציוד חוצות ועד ציוד חיוני על החוף, רעיונות המתנות האלה מושלמים עבור כל

בשמים מומלצים לחודשי הקיץ

בחום הקיץ, למצוא את הבושם המתאים שיכול לעמוד בחום ועדיין להריח פנטסטי יכול להיות מאמץ מסובך. מאמר זה נועד להדריך אותך דרך כמה מהניחוחות הטובים